Avtor: zukrprimskovo Objavljeno: 16. 10. 2020

Za vedno nas je zapustil naš župnik Franc Godec

V bolečini in žalosti farani Župnije Kranj Primskovo sporočamo, da se je od nas poslovil naš župnik gospod Franci Godec.

Zvesto je vse življenje služil Bogu in nadvse je imel rad Božjo mater Marijo. Neštetokrat smo skupaj z njim peli njemu nadvse ljubo pesem: Jaz sem otrok Marijin. In res je bil!

Marija mu je stala ob strani in mu dajala moč za premagovanje vseh težav njegovega poklica, za radovanja v zavetju primskovške Marije Vnebovzete  in nadvse lepa obhajanja njenih praznikov.

Bil je naš, bil je v naših srcih, imeli smo ga radi. Strti od bolečine žalujemo za njim in tudi njegove rože okoli cerkve so sklonile glave.

Tudi Bog in Marija sta ga imela rada, zato sedaj že uživa veselje v njuni družbi.

Z njim se farani veselimo njegovih nebes in ga prosimo za pomoč.

Povezava na zapis na Facebooku.