V nedeljo, 20. 8. 2023 je zadnji dan Oratorija, ki bo potekal med 9. in 12. uro (program ta dan je neobvezen in se lahko poslovite kadarkoli po zaključeni maši).

Zberemo se ob 9. uri pri sveti maši.

Po maši bo sledilo tradicionalno druženje na dvorišču za cerkvijo. Vsakoletno druženje bo priložnost, da spoznate otroke, ki so se ves teden družili na oratoriju in animatorje, ki so predano skrbeli za celoten program. Ta dan bomo pripravili pogostitev in SREČELOV (cena srečke 3 EUR – celoten izkupiček bo namenjen programu Oratorija.) S programom bomo zaključili do 12. ure. Vabljeni!

Sobotni dan na Oratoriju je bil IZJEMEN. Dokončali smo letošnjo igro, združili dve katehezi, pojedli velike količine malice in kosila, med prostim časom so nas animirali tudi LOKOSTRELCI in nato so sledile NAJBOLJŠE VODNE IGRE. Animatorji smo se potrudili za zanimive otoke z dejavnostmi, kjer je voda tekla in nas hladila, GASILCI Kranj - Primskovo pa so nam postavili poligon in nas zalili do kosti, kot se reče. Posušite vse premočene majice in čevlje in do jutri naberite novo energijo.

Se vidimo,

animatorji in župnik

p.s. Na eni izmed slik je letošnja animatorska ekipa. Slikani po celotnem dnevu, ko vse pospravimo in pripravimo za nov dan - zato mogoče smo malo utrujeni.